Do 30 listopada br. trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Krzewiciele Kultury”. Organizatorem konkursu jest eCom Group, operator platformy Woblink.com. Na zwycięzców inicjatywy czeka 50 czytelniczych koszulek z ilustracjami Pawła Króla, 3 smartfony Huawei, 3 bony na e-booki od Woblink.com, czytnik PocketBook Touch Lux 4 oraz czytnik PocketBook Basic Lux 2.

„Krzewiciele Kultury” to konkurs związany z akcją promującą czytelnictwo w Polsce „Czytaj PL”. Uczestnicy w ramach konkursu „Krzewiciele Kultury” muszą wydrukować plakat pobrany ze strony CzytajPL.pl. Następnie powiesić go w swojej miejscowości, w możliwie najlepiej widocznym miejscu, w którym będzie miało do niego dostęp jak najwięcej osób. Może to być stołówka w miejscu pracy, osiedlowa biblioteka albo słup ogłoszeniowy. Na każdym plakacie umieszczono kod pozwalający na darmowe wypożyczanie 12 bestsellerowych e-booków.

Każdy uczestnik konkursu po przesłaniu zdjęcia powieszonego plakatu otrzyma kod rabatowy obniżający cenę e-booków nieobjętych innymi promocjami o 40%.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia na facebookowym profilu CzytajPL.