…zgłoś się na warsztaty „Pisz skutecznie w Internecie”. Można się do nich zgłaszać do 3 marca br. Organizatorem warsztatów jest Kadra Kultury. Aby wziąć udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę w wysokości 100 zł. W cenę warsztatów wliczone są wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o udziale w zajęciach. Pozostałe koszty warsztatów pokrywa Narodowe Centrum Kultury.

Nadrzędnym zadaniem projektu „Pisz skutecznie w Internecie” jest nauczenie kursantów poprawnego i skutecznego posługiwania się słowem pisanym w Internecie. W czasie 6 godzin szkoleń słuchacze poznają strukturę tekstu opartego na odwróconej piramidzie, dowiedzą się, jak dobrać chwytliwy tytuł tekstu oraz jak dostosować przekaz i formę, aby były zrozumiałe dla czytelników.

Warsztaty odbędą się 23 marca br. od 10.00 do 16.00, w Warszawie przy ul. Płockiej 13. Zajęcia skierowane są do animatorów oraz pracowników instytucji i organizacji zajmujących się promocją i komunikacją w Internecie. Warsztaty poprowadzą:

  • Joanna Krupa, która specjalizuje się w marketingu, webwritingu oraz komunikacji internetowej,
  • Miriam Kołek, specjalista od m.in. promocji instytucji kultury w nowych mediach.

Aby wziąć udział w projekcie „Pisz skutecznie w Internecie”, należy wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się na stronie internetowej Kadry Kultury. O wynikach naboru decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłatę natomiast w wysokości 100 zł należy dokonywać dopiero po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu.

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów można otrzymać drogą mailową, pisząc na adres pkobza@nck.pl, bądź telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 210 01 46.