Grupa medialna Agora S.A. zachęca biblioteki i jej użytkowniczki do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty darmowej prenumeraty cyfrowych zasobów „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”.

Z oferty Agory mogą skorzystać wszystkie biblioteki w Polsce, działające w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich oraz w miastach do 50 000 mieszkańców. Darmowa prenumerata cyfrowych wydań „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej” jest również skierowana do czytelniczek bibliotek, kobiet w wieku 15–30 lat.

Aktywując ofertę akcji, biblioteka otrzyma na rok nielimitowany i bezpłatny dostęp do wszystkich serwisów Wyborcza.pl, dostęp do bieżących i archiwalnych wydań magazynów „Wyborczej”: „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego”, „Ale Historia”, „Wysokich Obcasów Extra”. Biblioteka otrzyma również dostęp do wszystkich treści dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do Czytania”, dostęp do literackich audycji Michała Nogasia w Radiu Książki, oraz dostęp do Bookslettera, cotygodniowego newslettera dla fanów książek. Po zarejestrowaniu placówki biblioteczne i użytkownicy biorący udział w inicjatywie otrzymają również dostęp do najnowszych recenzji kulturalnych działu Kultura na Wyborcza.pl, zniżki aż do -50% na książki i e-booki na Kulturalnysklep.pl oraz Publio.pl, zniżkę na prenumeratę dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do Czytania” i nielimitowany dostęp do treści w aplikacji na iOS i Android lub na czytniku.

Aby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się na stronie internetowej.